قالب وردپرس آراد

اگر به دنبال قالبی با مشخصات زیر هستید این قالب مخصوص شماست ::
۱٫ کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا نسبت به تمام سایز های صفحه نمایش
۲٫ نمایش لوگوی بسیار مناسب دربالای صفحه با سایز عالی
۳٫ یک اسلایدر فوق العاده برای صفحه ی اصلی
۴٫ امکان اتصال به تمام شبکه های اجتماعی در هدر
۵٫ قسمت تماس با مای ثابت در قسمت هدر که جلوه ی ویژه ای به قالب داده است
۶٫ نمایش روز و تاریخ در قسمت بالای نوار منوی هدر
۷٫ منوی زیبا به طوری که به مانند اکثر منوهای قالب های دیگر از ابتدای صفحه شروع نشده و نمای جالبی دارد .
۸٫ ترکیب رنگ فوق العاده و البته قابل تغییر
۹٫ قسمت ترکیبی خدمات ما و درباره ی ما که با جلوه ی زیبایی کنار هم قرار گرفته اند و البته امکان قرار گرفتن عکس هم در کنار درباره ما می باشد .
۱۰٫ قسمت نمونه کارها با قابلیت دسته بندی نمونه کار برای خدمات مختلف شرکت شما
۱۱٫ باکس های معرفی جالب که با زیبایی هر چه تمام تر گویی روی صفحه چسبیده شده است.
۱۲٫ امکان قرار دادن تصاویر زیبای متناسب با کسب و کار شما در قالب

قالب وردپرس شرکتی آراد :: و اینک هفتاد و سومین قالب نیز به ویترین قالب های ما اضافه شد ، قالبی که با بررسی ، تحلیل و البته الگوبرداری از چند نمونه ی عالی در زمینه ی قالب های شرکتی انگلیسی به بهره برداری رسید.
با توجه به نیازهای مشتریان و شرکت ها برای داشتن یک وب سایت و یک قالب وردپرس با امکانات متعدد برای کسب و کار خودشان ، می شود گفت تمام نیازها و ملزومات یک قالب شرکتی در قالب وردپرس شرکتی آراد برآورده شده است .

گرافیک غیر ایرانی !!!

برای خودمان هم کمی تعجب آمیز است ما همیشه تلاش کرده ایم که طرح گرافیکی یک قالب وردپرس ایرانی باشد اما اینبار بنا به درخواستهای مشتریانمان سعی کردیم از چندین سایت غیر ایرانی الگو بگیریم البته باز هم تمام تلاش ما این بوده که نظر و سلیقه ایرانی را هم فراموش نکنیم و در طرح از آن استفاده کنیم اما باز هم بزرگی متن ها و فونت ها و یا تصاویر به نحوی است که همیشه در قالب وردپرس انگلیسی دیده میشود .

لازم به ذکر است که با این وجود باز هم تمام موارد مربوط به طراحی از پایه انجام شده طرح گرافیکی و یا کد نویسی کاملا اختصاصی توس وب بوده و به هیج عنوان کپی برداری از یک قالب نشده است.

این قالب وردپرس نیز مانند دیگر قالب های ما کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد و از سئو بسیار بالایی برخوردار است و تمام اصول سئو و پارامتر های گوگل در آن رعایت شده است و ما نیز تمام تلاش خود را میکنیم که خریداران این قالب وردپرس شرکتی مانند دیگر مشتریان ما از این پوسته شرکتی وردپرس رضایت کامل داشته باشند .

این قالب شرکتی وردپرس امکانات کاملی را در اختیار یک شرکت و یا مجموعه قرار میدهد و شما میتوانید تا حد زیادی اقدام به شخصی سازی قالب کنید و تمام نیاز های خود از یک سایت حرفه ای را با این قالب وردپرس به دست آورید .

500000 تومان – خرید
دسته بندی :

پاسخی بگذارید