بهترین قالب های رایگان وردپرس Bootstrap

 

بوت استرپ یک فریم ورک ریسپانسیو است که به آماتورها و حرفه ای ها کمک می کند تا وبسایت های زیبا و جذابی را ایجاد کنند. در واقع اهمیت آن بیشتر به خاطر واکنش گرایی بالایی است که دارد و براساس اچ تی ام ال و HTML5 و CSS توسعه یافته است. ناگفته نماند که از سرعت بالایی برخوردار است و بسیار راحت تر می توان با آن کار کرد زیرا زمانی که سرعت کارهای شما بالا باشد می توانید بسیار بهتر تغییرات و عملکرد خود را اعمال کنید.

خوشبختانه وردپرس با بوت استرپ دست همکاری داده اند و قالب های بسیار زیادی در وردپرس بر پایه ی بوت استرپ ایجاد شده اند که به دو صورت پرمیوم و رایگان در دسترس است و می توانید به راحتی آن ها را شناسایی کنید و انتخاب نمایید.

اگر می خواهید Bootstrap را به صورت حرفه ای در یک پروژه ی عملی یاد بگیرید می توانید از آموزش ۰ تا ۱۰۰ فروشگاه ساز اینترنتی علی حاجی محمدی استفاده کنید و البته توصیه میکنم که این آموزش را از دست ندهید.
همچنین اگر دنبال قالب های آماده در این زمینه هستید با مقاله ی امروز ما همراه باشید…

قالب وردپرس به طور ساده تر مجموعه ای از فایل هایی است برای کنترل محتوا و اسکلت سایت شما. قالب در واقع ظاهر سایت را تشکیل می دهد. انتخاب قالب برای سایت وردپرسی به سختی انتخاب یک هاست برای سایت وردپرسی است. قبل از انتخاب قالب، ما زمان و نیاز های خود را در نظر میگیریم. با این حال، حجم گسترده ای از قالب های رایگان موجود در اینترنت هم در دایرکتوری پوسته های وردپرس و هم سایت های ارایه دهنده قالب کار را برای انتخاب گزینه های مورد نظر و انتخاب بهترین مورد سخت می کنند. با جستجوی عبارت قالب وردپرس، گوگل ۱۲٫۹۰۰٫۰۰۰ نتیجه به شما نشان می دهد.

قطعاً معرفی بهترین و مناسب ترین قالب برای کسب و کار شما کار دشواری است ولی بهتر است در انتخاب قالب وردپرس به چند مورد دقت کنید :

  • ویژگی های کلیدی و قابلیت های اصلی قالب
  • بررسی های ظاهری و امتیاز کاربران به قالب
  • پشتیبانی تیم برنامه نویس و به روز رسانی مداوم قالب

با گذر از قالب های پرمیوم که می توانید آن ها را در تم فارست و سایر مارکت های خارجی و ایرانی بیابید، امروز ۲۱ مورد از بهترین قالب های وردپرس Bootstrap را جمع کردیم و می خواهیم به بررسی آن ها بپردازیم. همچنین لینک دانلود هر یک را قرار می دهیم تا در صورت نیاز از آن ها بهره مند شوید.